Ponadczasowe, piękne i funkcjonalne.

1

O nas

 

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską, której dwudziestoletnie doświadczenie tkwi w realizowaniu przemyślanych, funkcjonalnie zaplanowanych, estetycznych oraz niezwykle trwałych projektów mieszkalnych i biurowych.

 

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność od skromnych początków, ale w ciągu lat przekształciła się w jednego z wiodących na wrocławskim rynku deweloperów.


Skromne początki


Jej założyciel, Mieczysław Rodziewicz, miał wizję tworzenia innowacyjnych, funkcjonalnych i przyjemnych przestrzeni mieszkalnych, które nie tylko odpowiadałyby na potrzeby klientów, ale również integrowałyby się harmonijnie z otoczeniem.


Rodis Development rozpoczął swoją działalność w 2004 roku. Początkowo firma skupiała się głównie na mniejszych projektach mieszkaniowych, starając się zapewnić wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny, które były dostępne dla szerokiego grona klientów. W ten sposób powstało osiedle Braterska, Zwycięska we Wrocławiu, czy Rubinowe Wzgórze w Tyńcu Małym.


"
Dbamy aby inwestycje tworzyły intymny, przyjemny mikroklimat, a mieszkania oferowały przestrzeń przez duże powierzchnie, duże okna, tarasy i ogrody."


Z biegiem lat firma zyskiwała coraz większe uznanie na rynku. Nasze projekty były cenione za funkcjonalność oraz staranność w wykończeniu. Firma stopniowo poszerzała swoją działalność, angażując się już nie tylko w nowe inwestycje, ale na przykład podejmując się rewitalizacji przedwojennej kamiennicy na ulicy Zaolziańskiej we Wrocławiu. Ten adres do dziś pozostaje siedzibą firmy.


W kolejnych latach powstawały coraz większe inwestycje, w tym kompleksowe osiedla mieszkaniowe (Mińska Apartamenty) i biurowce. Za wiele inwestycji otrzymaliśmy nagrody, np nagroda Piękny Wrocław 2018 za biurowiec Vic House na Partynicach.


Filozofia sukcesu


Jednym z kluczowych elementów sukcesu było dla nas zrozumienie zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów. Aktywnie słuchamy opinii klientów, starając się dostosować ofertę do ich preferencji. Dodatkowo, dbałość o jakość wykonania realizacji zapewniła nam rozpoznawalność na rynku, zainteresowanie klientów i pozytywne opinie na rynku.


Nasze projekty stały się synonimem wysokiej jakości i profesjonalizmu. Dzięki temu możemy rozwijać się dynamicznie, realizując coraz ambitniejsze projekty.


Obecnie nasze projekty stanowią ikony nowoczesnego budownictwa, wyróżniają się spośród otoczenia elegancją, łamanymi lub miękkimi liniami elewacji, dużymi mieszkaniami o funkcjonalnym planie, o świetnym naświetleniu, z dużymi ogrodami, tarasami, balkonami.


Firma niezmiennie trzyma się swoich pierwotnych wartości, skupiając się na innowacyjności, jakości oraz satysfakcji klientów.

"Nasza historia to nie tylko historia biznesu, ale również historia pasji, zaangażowania i determinacji, która doprowadziła nas do miejsca, w którym są dzisiaj."

2

Współpraca

 

W realizowaniu naszej wizji miasta mamy mocne wsparcie. 

Do współpracy przy tworzeniu nowych inwestycji zapraszamy najlepszych architektów, którzy mają wspólną wizję z naszą. Projekty wychodzące spod ich ręki są zawsze w pełni funkcjonalne i ponadczasowe.

Należymy do Partnerskiego Klubu Biznesu - organizacji biznesowej dzięki której nawiązujemy wciąż nowe wartościowe kontakty biznesowe.

"Wierzymy, że kultura i otaczanie się estetyką, są ważne i wnoszą wartość do naszego życia."

Kultura i sztuka jest nam niezwykle bliska, dlatego inicjujemy projekty realizowane we współpracy ze środowiskiem wrocławskiej kultury, w szczególności wspierając młodych artystów na początku ich ścieżki zawodowej.

Od lat jesteśmy jednym ze sponsorów KPR Kobierzyce. Drużyna dzięki naszemu wsparciu zdobyła niejednokrotnie złote i srebrne medale na mistrzostwach Dolnego Śląska i Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej.

3

Wartości

Odpowiedzialne budownictwo
Wiemy, jaka odpowiedzialność spoczywa na biznesie, dlatego mamy na uwadze zrównoważony rozwój i dbanie o środowisko w naszej pracy.
 
Najlepsi architekci
Pracujemy z uznanymi i nagradzanymi architektami, którym bliskie są nasze wartości, wizje i cele
Wysokiej jakości materiały
Wiemy, że wysokiej klasy budownictwo zaczyna się od wysokiej klasy materiałów użytych do ich budowy.
Przywiązanie do detali
Chcemy aby nasze projekty wnosiły wartość dodaną do tkanki miasta.
Zaangażowany zespół specjalistów
Wszystko, co robimy, robimy wspólnie z lokalnymi społecznościami i  poszanowaniem dla istniejącej tkanki miasta.
 

4

Wyróżnienia

 

Piękny Wrocław

Piękny Wrocław, edycja XXVIII (2018), nagroda dla Budynku biurowo-usługowego VIC HOUSE, ul. Zwycięska 20a, Wrocław.

 

Developer Roku

Tytuł dewelopera roku 2012 dla Rodis Development sp. z o.o.o przyznany przez magazyn Muratorplus.

 

Inwestycja Roku

Tytuł Inwestycja Roku 2012 dla Apartamenty przy Mińskiej, ul. Mińska 26, przyznana przez magazyn Muratorplus.

Ponadczasowe, piękne i funkcjonalne

Tworzymy estetyczne, przyciągające wzrok budynki. Kładziemy ogromny nacisk na estetykę i funkcjonalność. Korzystamy tylko z najwyższej klasy materiałów.

SIEDZIBA FIRMY

Rodis Sp. z o.o.
ul. Zaolziańska 4
53-334 Wrocław

KONTAKT

T.    71 79 26 001
M.   rodis@rodis.pl

All Rights Reserved ® Rodis 2024